Інвестиції
 
Безпека
 
Голос Бізнесу
 
Відео архів
 
Партнери
 
Події
 
Понеділок, 24 квітня 2017 09:01

Відкриваємо Україну на Аnnual Investment Meeting 2017

Поки готуємо постматеріали та фільм про участь української бізнес-збірної на Світовому Інвестиційному Форумі АІМ-17 у Дубай, просто перерахую деякі події та інструменти, які ми свідомо запланували і здійснили нашою командою:
1.Були представлені найбільшою делегацією з 50 учасників, яка складалася з реальних власників бізнесу (ще й яких!!!) та урядової команди (ще й якої!!!).
2.Повний перелік делегації з даними та контактами був у спеціальному буклеті. А більш розгорнута інформація про компанії учасників + інвест.проекти була розміщена у англомовному випуску журналу БІЗНЕС.
3.Український стенд у форматі open space з 32 місцями для переговорів - не мав у своєму просторі жодного комерційного бренду - тільки UKRAINE. (чомусь виявився найкрасивішим та найвідвідуваним, ніби медом намазали:)))
4.Ми провели Country Presentation, яку фантастично відмодерував Anton Paul з Financial Times, а у дискусійній панелі Україну достойно презентували поважні українські бізнесмени та представники Уряду.
5.Провели "Український Вечір", на який завітали поважні інвестори, запрошені за перший день комунікації та керівництво АІМ-17, яке спеціальною відзнакою оцінило українську делегацію. Чудова модерація Софії Кудіної та Олександра Бичкова дозволила всім учасникам максимально відчути українську душу і комфортне спілкування. А заздалегідь підготовлені окремі кімнати переговорів дозволили провести ефективне спілкування з партнерами.
6.Окремий діловий сніданок був проведений з американською делегацією.
7.Керівництво АІМ-17 персонально представило українську делегацію поважним представникам державних установ ОАЕ, інвестиційних фондів та EXPO-2020.

P.S. І це - тільки перший крок у чотирьохрічній програмі УБА з підвищення капіталізації та репутації українського бізнесу і України в цілому. Щира подяка всім учасникам нашої бізнес-збірної та колегам з Уряду за ДОВІРУ і фантастичну командну гру у додатковість!

Далі буде ще цікавіше та ефективніше!