Інвестиції
 
Безпека
 
Голос Бізнесу
 
Відео архів
 
Партнери
 
Події
 
П'ятниця, 30 грудня 2016 19:23

У вівторок 27 грудня пройшло засідання Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку Черкаської області»

Розглядали питання порядку денного:
1. Про співбесіду з кандидатами на посаду директора Агенції, яких запропонувала конкурсна комісія для розгляду Наглядовій раді Агенції:
Учать у конкурсі взяв 61 кандидат. За результатами розгляду вказаних кандидатур конкурсною комісією було подано на розгляд Наглядової ради Агенції 5 (п’ять) кандидатів. 
Провели співбесіду з: Подоляном Іваном Сергійовичем, Біланом Олегом Юрійовичем, Депутатом Анатолієм Анатолійовичем, Кузнєцовим Сергієм Олеговичем, Коренюк Ольгою Володимирівною.


2. Про визначення результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду директора Агенції:
Жоден кандидат не отримав підтримки більшості присутніх членів Наглядової ради Агенції. Тому було поставлене на голосування питання визнати конкурсний відбір на посаду директора Агенції таким, що не відбувся. 
Результати голосування:

За - 7;
Проти -0;
Утримались - 1.

Рішення прийнято.


Вирішили: Визнати конкурсний відбір таким, що не відбувся.

 

3. Інші питання
3.1. Слухали Карманніка Р.В., який вніс пропозицію для забезпечення нормального функціонування Агенції запропонувати Подоляну Івану Сергійовичу обійняти посаду заступника директора Агенції з випробувальним терміном на 3 місяці.
Результати голосування:

За - 7;
Проти - 1;
Утримались - 0.

Рішення прийнято.


Також домовились, що умови трудового контракту з Подоляном Іваном Сергійовичем, в тому числі конкретні завдання, які він має виконати протягом строку випробування, мають бути розглянуті на наступному засіданні Наглядової ради Агенції 10.01.17 р.
Було прийняте рішення оголосити новий конкурсний відбір на посади директора Агенції та проектних менеджерів з 15.01.2017, який провести в місячний строк.